Holguin

Chtěli byste letět na dovolenou na Kubu a nechce se Vám do Hlavního města Havany? Holguín leží na jihovýchodě Kuby a je pravým tropickým rájem, jaký si jen umíte představit. Úchvatné pláže, jaké v Havaně neuvidíte, neuvěřitelně živé a bohaté korálové útesy i vstřícnost místních obyvatel Vás velice mile potěší a budete si Vaší dovolenou na Kubě opravdu užívat. Holguín je samozřejmě i vhodný pro výlety nejen po širokém okolí, ale po celém ostrově. Destinace Kuba last minute je úžasným místem na dovolenou.

Objednejte si mimořádný zájezd do Holguínu!

Bohatá historie Holguínu

Město Holguín vzniklo roku 1525 původně z daru půdy od Španělů a dostal je conquistador kapitán Garcia Holguín. Ten zde postupně vybudoval prosperující Kubánskou provincii a ta nese jeho jméno dodnes. Samotné město Holguín se může od té doby pyšnit řadou mimořádných historických památek z koloniálních dob. Obdivovat zde můžete:

Tato Všechna místa v Holguínu jsou unikátními výtvory místních obyvatel za vlády kolonizátorů. Ti zde také mají velikou zásluhu na tom, jak zde spousta lidí funguje dodnes. Město Holguín je nezapomenutelným zážitkem i skvělým výchozím bodem pro všemožné výlety, třeba i do hlavního města Havany.

Objednejte si úžasný zájezd do Holguínu!

Koupání a moře V Holguínu

Kuba je Karibským ostrovem a proto je koupání v Holguínu v Karibském moři něčím, pro Evropana výjimečným. Naleznete zde dokonalé pláže, jako z filmu. Bílý rozpálený písek Vás bude hřát do nohou,. Při procházkách po pobřeží Holguín pokud budete chtít, máte možnost si tu najít i jen to svoje privátní místečko pod palmou, která Vám bude dělat příjemný stín před horkým počasím, zatímco Vy budete pozorovat moře.

Holguínu si budete připadat jako v ráji, který vám zařídí německé cestovní kanceláře. Takový podvodní svět jste ještě neviděli. Především Vám doporučujeme navštívit tyto oblíbené pláže:

Objednejte si nezapomenutelný last minute do Holguínu!

Navštivte také

Seznam hotelů v Holguin

Země - základní informace

Hodnocení:0 hvězdiček

Cena od 40 133,00 Kč Detail hotelu

Země - základní informace

Hodnocení:0 hvězdiček

Cena od 38 567,00 Kč Detail hotelu

Země - základní informace

Hodnocení:0 hvězdiček

Cena od 39 785,00 Kč Detail hotelu

Poslední články

14.03.2009

Článek 3

Hodnocení: 8 hvězdiček Přečteno: 78015 x

Ornare wisi accumsan felis urna nibh tempus libero lorem gravida odio. Et eleifend odio nunc est Quisque justo pellentesque Aenean sagittis Curabitur ...

14.03.2009

Článek 2

Hodnocení: 6 hvězdiček Přečteno: 78031 x

Nam montes vel fringilla velit elit nonummy morbi metus sit tincidunt. Aliquam convallis enim nec.Ornare wisi accumsan felis urna nibh tempus libero ...

Všechny články k této lokalitě

Lokality v zemi

Počasí

Čtvrtek 31°C Počasí pro Čtvrtek

Pondělí 32°C Počasí pro Pondělí

Dlouhodobá předpověď

Aktuální kurz měny

EUREUR = 24.43 CZK

USDUSD = 21.89 CZK

CUPCUP = 0.92 CZK

Tagy

holguin

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist